Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Absoluut geen ervaring, maar ik wil het wel graag ervaren. Een spannende intieme belevenis, als men het een belevenis kan noemen. Eigenlijk kortweg vreemdgaan. Dus ik hoop dat u niet te veel eisen stelt en geduld heeft. Dan komt alles wel goed terecht
Een vrolijke en gelukkige man die me kan laten glimlachen en begrijpen in alles wat ik doe. Een man die alles voor me kan geven, vooral als we in bed liggen.
Een heerlijke neukvriend hoop ik in je te vinden. Niets moet alles mag, dat idee heb ik er bij. Daar gaan we samen lekker van genieten. Hoe denk jij daar dan over?