Mijn voorkeur gaat uit naar een vrijgezelle man, die hard werkt voor zijn geld. een leuk samen zijn wilt opbouwen, het fijn hebben tussen de lakens ; ) En die ik kan vertrouwen.
Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk moet jij ook zin hebben in een gezellige date met mij.
Zie jij het zitten om met mij een vriendschap aan te gaan, zonder enige verplichtingen? Gewoon lekker op de bank hangen, of naar een festival gaan. Of misschien wel eens een terrasje pakken. Het maakt niet uit of je gebonden bent, en het maakt me ook niet uit wat je leeftijd is! Gaat bij mij om de klik en gezelligheid.
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor een huishoudelijke klus draai je je handen niet om. Misschien kun je zelf meer vertellen aan me?
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EsteehXxx, 48 jaar · Julianadorp
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel
Leentjuh71, 46 jaar · Pijnacker
Ik hou dan ook van seks in de natuurlijk, samen vrijen op een dekentje op de heide, strandwandelingen en los gaan in de duinen.
Meegannn70, 47 jaar · Esbeek
Een man die een vrouw als ik lekker snel kan laten komen. Jij hebt die magische touch in je vingers ;) Je maakt me geil met 1 oogopslag...
J1LL, 46 jaar · Mirns
Ik hou ervan om een ??man rond me te hebben en samen tijd door te brengen. Doen wat we willen. Ik wil gewoon niet meer alleen zijn
Steff1711, 47 jaar · Vries
Ik ben nooit serieus bezig geweest met het zoeken naar een partner. Maar ik merk wel dat ik het erg mis. Als ik nu een man zou vinden,
NiceAnahii-, 47 jaar · Koersel
Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend