Je zou tijd voor me moeten hebben als je wilt dat dit voor ons gaat werken. Ik ben bereid alles voor je te doen. Ik zal ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Ben je klaar voor de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten?
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke manier. Dan kan het altijd bloeien!
U bent opzoek naar een vrouw, en neemt de tijd om elkaar wat beter te leren kennen. U bent een man die zichzelf ook vermaakt, maar ook veel dingen samen wil doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Daina, 47 jaar · Amstelveen
je ben niet dik, behaard ook niet. je bent modern. en houd van kinky/sm partys. van goed niveau. groot geschapen
Its Brenda, 46 jaar · Moorsele
Een blanke, lekkere man, geen drama en serieus. Ik heb iemand nodig die er voor me is, ben jij die man?
Arnhemmeisje, 48 jaar · Arnhem
Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk
Maudhaha, 47 jaar · Aartrijke
Ik hoop dat ik je mag leren kennen, dat je vooral je zelf blijft en je vooral niet anders voor doet dan je bent. Ik zoek een warm
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw
-19Anne71-, 46 jaar · Bergen op Zoom
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden.