Ik zoek een eerlijke en vrolijke man, dat ook een eigen sociale leven leidt. Ik hou wel van een beetje ruimte en hoef niet meteen heel de dag op elkaars lip te zitten. Verder geen jaloerse type en een beetje gek mag ook wel, zolang u mij aan het lachen krijgt, zit het wel goed. Groetjes. :-)
Een heerlijke neukvriend hoop ik in je te vinden. Niets moet alles mag, dat idee heb ik er bij. Daar gaan we samen lekker van genieten. Hoe denk jij daar dan over?
Ben jij net als ik op zoek naar leuk contact en zou je het gezellig vinden om met deze gezellige en charmante dame kennis te maken. Dan hoop ik heel snel op een leuk berichtje van jou en wie weet word het wel wat!
Op zoek naar een discrete spannende date, respect hebbende voor elkaar en er een leuke gezellige tijd van maken. Dat is wat voor mij heel erg belangrijk is en hoop natuurlijk ook voor de man die ik zoek. Kortom gewoon lekker lol hebben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AmXxx--, 47 jaar · Lottum
Ik hoop een man te vinden die naast me kan lopen, hoge en lage punten kan delen, me nieuwe hoogten kan laten zien, geven en nemen,
Dipke, 48 jaar · Nijeveen
Ik wil gewoon iemand die me wat meer aandacht geeft dat ik nu krijg!
SVanah, 48 jaar · Heers
Je moet avontuurlijk zijn zoals ik en gaat helemaal met me mee voor wat ik denk dat leuk is!
-Petra-, 47 jaar · Arnhem
volgt
Anton197105, 46 jaar · Boskoop
Heb niet veel eisen, ik denk dat gewoon leuk met elkaar kletsen de beste manier is om elkaar te leren kennen. Ze zeggen vaak
BlondJe70, 47 jaar · Brugge
Wanneer ik voor je kook vind je het gezellig bij me te staan met een glaasje wijn en misschien help je wel met koken.