Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent hygiënisch en als je ook nog eens grappig bent, dan scoor je extra punten.
Ik vind het lastig om iemand te beschrijven, want soms dan is het echt zo dat tegenpolen elkaar aantrekken. Dus ik ben benieuwd hoe jij het gesprek zou willen starten?
Zodra je me vraagt wat mijn gevoelens voor jou zijn en wat ik voor je voel zal ik eerlijk tegen je zijn en zeggen dat ik je leuk vind. Mijn antwoord komt heel snel en ik zal het zo goed mogelijk onder woorden brengen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pinkdivaaa, 47 jaar · Kapellebrug
Iemand die weet hoe die met een vrouw om moet gaan. Voor de rest merk ik het vanzelf wel, dus ik laat alles aan het lot over dat
Bankiertje, 48 jaar · Hasselt
Je bent single en bereid om aan een relatie te werken. Ik val op eerlijke, spontane en vrolijke mannen. Die het leuk vinden
StipplingBrush, 48 jaar · Molenschot
Ben jij die lieve man die mijn leven nog een tikkeltje beter kan maken, waar ik een gezellige en fijne tijd mee kan hebben, leuke
Mumcindy, 45 jaar · s-Hertogenbosch
Leeftijd is geen probleem voor mij en voor jou ook niet het is tenslotte maar een getal. Het gaat om de inhoud die je aan elkaar
Lekkerdik, 48 jaar · Arnhem
Of je dik of dun bent maakt niet uit , het gaat mij erom dat je lekker kunt verwennen. Standje 69 daar ben je dol op en je bent niet
StouteMaud, 45 jaar · Stadskanaal
Je kan goed straffen en opdrachtjes geven die ik maar al te graag uitvoer. Je bent heet en kan lekker genieten van mij en sex.