Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een koud glas wijn? En dan samen een goed gesprek hebben. Waar ga jij altijd op een terras zitten, dan weet ik waar je bent? Heb je zin in om samen met mij eens een terrasje te pakken? Mail me
Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent hygiënisch en als je ook nog eens grappig bent, dan scoor je extra punten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Desibellen, 45 jaar · Mijdrecht
Je voelt gewoon wanneer die echte klik er is, alsof je elkaar opeens echt 'ziet', elkaar op een bepaalde manier herkent ofzo.
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
Angie14, 47 jaar · Amsterdam
Kletsbeppie, 49 jaar · Garrelsweer
Ook op zoek naar een vast seks maatje? Iemand waar je lekker je lusten op los kan laten en waar je heerlijk van kan gaan genieten?
Jay Linn72, 45 jaar · Bruinisse
Je bent een romantisch persoon, die net als ik van de zee houd, van het water en alles wat er bij komt kijken. We zullen het samen
Lydia111, 49 jaar · Walsoorden
Een volwassen man die mijn vriend kan zijn. Wie wil er met me meegaan voor een etentje en kan me meenemen naar een romantische