Lekkere spontane man gezocht. Met goed gereedschap voor heel erg veel spannende momenten en voornamelijk hete nachten. ( mijn partner is snachts namelijk niet thuis.)
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel zijn. Een man die getrouwd is of al een relatie heeft die hoeven echt niet te reageren. De rest wil ik je graag privé vertellen als je het goed vind.
Je moet gepassioneerd zijn over het leven en een goede luisteraar zijn. Je moet weten hoe je voor jezelf en de mensen om je heen moet zorgen. En ik vind het ook belangrijk dat je netjes en opgeruimd bent.
Dit moet geheel discreet, dat is het enige wat ik als belangrijkste van jou vraag. Ik wil een spannende erotische ervaring, zolang het geen sm bevat. Ik durf te experimenteren, maar ik ben nog maar een beginner
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JaTanja, 46 jaar · Dordrecht
Een beetje eigenwijs type zou leuk zijn. Mannelijk in alle toonaarden en ook iemand die een tikkeltje verlegen kan zijn op
KippekeMaory, 47 jaar · Kortrijk
zacht en aardig
Caraid, 49 jaar · Nieuwrode
Zie het bovenstaande, als je je daar in herkent, zit het wel goed.
Liekebaars, 45 jaar · Baars
Wendela, 45 jaar · Castenray
Geen idee wie er op mijn pad komt. Dat vind ik ook niet zo heel belangrijk. Je leert elkaar toch pas kennen na wat contact over
ELisA671114, 49 jaar · Jonkersvaart
Misschien mis jij ook wel een gesprekspartner, dan kunnen wij eens bekijken hoe het met ons twee zal gaan. Even een begin maken