Mijn vriendin moet aardig zijn maar ook tegen me op kunnen. Ze moet met men vrienden samen kunnen zijn en ik ook met die van haar. Ik wil ook wel een eigen leven houden.
Zodra je me vraagt wat mijn gevoelens voor jou zijn en wat ik voor je voel zal ik eerlijk tegen je zijn en zeggen dat ik je leuk vind. Mijn antwoord komt heel snel en ik zal het zo goed mogelijk onder woorden brengen.
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat het me snel weten en dan gaan we samen de omgeving onveilig maken.
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen. Je bent een zelfstandig type wat graag vooruit denkt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fleurien, 45 jaar · Assebroek
Een leuke spontane man om iets leuks mee te doen
KombijJil197101, 46 jaar · Batsheers
Je bent ook tevreden met wat je hebt al zou je een leuke vriendin in jouw leven wel verwelkomen. Je geniet van alles dat je doet
Gevoelig, 49 jaar · Doetinchem
Ik zoek een lieve man met humor waar ik een vriendschapsrelatie mee wil beginnen.
Morgaann, 45 jaar · Ingber
Ik hoop dat je alles zult doen om me hier te bevredigen. Ik weet zeker dat dit geweldig voor ons zal zijn. Ben je klaar om binnenkort
Lorna197206, 45 jaar · Itterbeek
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het
Maggiesngl, 49 jaar · Schepdaal
Ben je een lieve man of vrouw, en wil je ook wel wat gezelschap? Ik zoek iemand waar ik iets gezelligs speciaals en leuks mee