Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!
Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk moet jij ook zin hebben in een gezellige date met mij.
Ik ben op zoek naar sex, maar wel met een betrouwbaar iemand. Ik hoef niet veel van jou te weten, ik wil gewoon dat je te vertrouwen bent en eerlijk. Van mij part ben je getrouwd. Bij jou gaat het puur om de sexuele genot. Je bent een verzorgd type, geschoren, hygienisch.
Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou geweldig zijn en zou ons beide wel erg gelukkig maken.
Jij moet wel kunnen tegen huisdieren en mijn kleindochter. Die is geregeld bij mij op bezoek. Voor de rest is het samen genieten van de kleine en grote dingen in het leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WillekeV, 45 jaar · Ekeren
Als je een vlotte, vrolijke, ongecompliceerde, humoristische, ondernemende, nog een beetje jongensachtige , gezellige
Liefbeest197007, 47 jaar · Hilvarenbeek
Een man die niet in hokjes denkt en mijn uiterlijk ook wel leuk vind. Als jij zelf ook tattoos of piercings zou hebben vind ik
Verwijzing, 46 jaar · Zuidveld
Waarom is het zo moeilijk om een man te vinden die echt geïnteresseerd is in een vrouw. Die haar op handen wil
Jajaitsme, 45 jaar · Zandvliet
Innerlijk is iets waar ik echt naar op zoek ben, natuurlijk zou het erg fijn zijn zou je echt het perfecte plaatje voor mij zijn,
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw
CiNdErElLaBE, 45 jaar · Halle-Booienhoven
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar