Zo ja, dan weet je dat ik wacht...op die liefde die je me wilt geven, op de relatie die wij samen kunnen hebben. Laten we die grote stap nemen om elkaar te leren kennen en iets moois op te bouwen. Ik kijk er in ieder geval naar uit!
Ik wil gewoon een man die me accepteert voor wie ik ben. tegenwoordig zijn veel jongens geen leugenaars, maar sommigen zijn ook aardig. Ik wil gewoon zeker weten of ik een goede vriendschap of meer wil. eerlijk en loyaal en klaar om mij te accepteren.
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joohleney, 49 jaar · Heverlee
Als je denkt dat dit speciaal voor ons zal zijn, moet je me hier gewoon een bericht sturen. Ik zal je een speciaal gevoel geven
Dorinde, 45 jaar · Middelburg
Ik zoek eigenlijk wel een romantische man, durf het te zeggen, een man die een traantje durft te laten bij een mooie film of
Gallyon1969, 48 jaar · Leuven
Een man die humoristisch in het leven staat en graag geniet... En vooral ook zoekende is naar leuk en spontaan contact
Geilemarjan, 47 jaar · Maasgouw
ik zoek sex! graag mannen tot 30 jaar oud
Gloor0, 47 jaar · Gendt
Wat ik mij nu zou wensen is dat jij een nacht met mij door zou willen brengen. Ik weet het, het klinkt misschien een beetje raar,
DanieWants, 48 jaar · Haacht
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen