Zo ja, dan weet je dat ik wacht...op die liefde die je me wilt geven, op de relatie die wij samen kunnen hebben. Laten we die grote stap nemen om elkaar te leren kennen en iets moois op te bouwen. Ik kijk er in ieder geval naar uit!
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn is het leuk als je goed met elkaar kan praten en elkaar inspireert... en verder moet het dan vanzelf gaan he..
Alleen de beste dingen gaan op mijn manier en het beste is om bij de man te zijn waar ik veel van houd. Dus laten we dit doen en samen een leuke tijd beleven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IegnaXxX, 47 jaar · Poperinge
Ik open deuren voor daten of een mogelijke relatie. Ik ben hier voor een mogelijk partnerschap op lange termijn. Intimiteit
Lou ZZ, 46 jaar · Lelystad
Een man dient mijn geluk, niet met droefheid. Ik zal je niet leuk vinden als er veel meisjes zijn die je eerder hebt laten huilen.
Nightwish, 46 jaar · Soesterberg
Merry00, 45 jaar · Bavel
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook
Lentekriebels, 45 jaar · Rotterdam
Heb je een uithoudingsvermogen en weet je mijn g-spot en clitoris te vinden, hou echt niet van dat gegraaf naar beneden.
Dorinde, 45 jaar · Middelburg
Ik zoek eigenlijk wel een romantische man, durf het te zeggen, een man die een traantje durft te laten bij een mooie film of