Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam, betrouwbaar, en gemakkelijk om mee te praten.
....Een geil neukertje buiten de deur! iemand discreet die mijn geile fantasieen waar kan maken. iemand die het niet erg vind dat hij te maken heeft met een vrouw in een relatie.
Sorry, die eerste stap zal van jou moeten komen. Niet omdat ik verlegen ben, maar ik ben wel een beetje ouderwets ingesteld en vind dat de man die eerste stap moet zetten ;-) Ben jij lekker ouderwets galant? Daar hou ik van.
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier zijn om een snelle wip te scoren die mogen verder zoeken, ik wil wel ietsjes meer dan dat als het even kan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lizzy2015, 45 jaar · Den Helder
Een goed verzorgende man
Rania19690723, 48 jaar · Ramsdonk
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind
GehuwdGewillig, 49 jaar · Hoevenen
Een man met ervaring, of wel meer ervaringen die ik nog niet ken. Die mij als het ware nieuwe dingen kan leren. Het hoeft allemaal
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.
M19702013, 47 jaar · Emmeloord
volgt
Sunny Flowerss, 47 jaar ·
Je houd van lekker uit eten of een terrasje, maar heerlijk op de bank knuffelen en meer vind je ook heerlijk