Je hebt veel zelfvertrouwen en wil me daar iets van geven. Je doet je best voor mij en natuurlijk ook voor jezelf. We maken allemaal fouten daar zijn we mensen voor. Er is niets dat ik erger vind dan tegen elkaar liegen. Bewaren we het mooie moment voor elkaar.
Babe1967, 49 jaar · Ronse/Renaix
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KissLivLove, 47 jaar · Almere
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven.
B-ell-A, 48 jaar · Krewerd
Je bent een lieve man, die mij soms eens van mijn eenzaamheid wilt afhelpen. Iemand die me het gevoel geeft dat ik er mag zijn.
Moniquex, 46 jaar · Saaksum
Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type man, leeftijd en uiterlijk zijn niet belangrijk. Voor mij telt er maar 1 ding en dat
NkdStacy, 46 jaar · Pulle
Ik wil dat je geil met me bent. Je kunt alle stoute dingen doen die je in gedachten hebt. Ik zal je dat met mij laten doen. Laten
DeMeer, 49 jaar · Emmeloord
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf.