In het verleden heb ik nooit zoveel interesse gehad in sex waardoor ik alleen nog maar de standaard dingen heb gedaan, hier wil ik verandering in gaan brengen en dus hoop ik hier iemand tegen te komen die me wat wil gaan bijleren. Ik ben benieuwd hoe het is om anale sex te hebben, naar lichte sm, een heerlijk voorspel heb ik nog niet echt meegemaakt dus ja, nieuwsgierig is het goede woord!
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als je ook graag in de keuken komt.
Je houdt uiteraard van een vollere dame, zou me graag willen verwennen en me wel een paar hoekjes van de kamer willen laten zien. Heerlijk toch, elkaar laten genieten onder een parasolletje in de tuin, of in de sauna misschien, in een bubbelbad of misschien wel in een pashokje. Kom maar van me genieten en