Je bent net als ik niet echt op zoek je weet niet zo goed wat je wilt en je hoopt er dan met mij misschien wel achter te komen dat er toch wel wat leuks nog uit het leven te halen is, Als je kinderen hebt is dat geen bezwaar,,Maar gaar niet reageren als je net 18 geworden bent,,.
Niet gelijk gaan pushen om een relatie te hebben maar wel meer zijn dan een gewone vriend. Ik weet niet of je het een zielsverwant kan noemen, zo zweverig ben ik eigenlijk niet en wil ik ook niet zijn. Laat ons maar met de twee voetjes op de grond blijven, dan zien we ook wat er om ons heen gebeurt.
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke manier. Dan kan het altijd bloeien!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SareReal, 47 jaar · Rillaar
Laat je me niet te lang wachten? Dat doe ik namelijk al erg lang omdat ik niet het type ben om iemand ergens op te pikken om een
Mieneke1968, 49 jaar · Wezup
Ik zoek een sexy kleding / lingerie lover. Een man die het heerlijk vind om te genieten van een vrouw in sexy kleding of lingerie
Goedgelukkig, 46 jaar · Utrecht
Geen machoman, daar ben ik niet naar op zoek, een lieve schat, een knuffelbeer, iemand waarmee ik niet alleen actiefilms
IngridUtrecht, 45 jaar · Utrecht
verzorg, spontaan iemand die bij me past, een leuke klik. leuke dingen samen in gemeen hebben
Vlinder14, 49 jaar · Alkmaar
Volgt
Misschienwel, 49 jaar · Gelrode
Ik ben op zoek naar spanning, romantiek is niet zo zeer een pre. maar moet wel iniatiefnemer zijn. goede potentie