Ik zoek een echte heer, die weet hoe hij een vrouw moet en hoort te behandelen. Ik zoek iemand met gevoel voor humor en niet al te serieus door het leven gaat.
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Geen idee wie jij bent of wat jij onder gezellig verstaat. Voor mij gaat er er om dat ik er even uit ben. Weg van de dagelijkse sleur en het ontmoeten van nieuwe mensen, of dat nu mannen of vrouwen zijn dat is om het even. Ben jij hier om dezelfde reden dan zie ik graag jouw berichtje tegemoet.
....Een geil neukertje buiten de deur! iemand discreet die mijn geile fantasieen waar kan maken. iemand die het niet erg vind dat hij te maken heeft met een vrouw in een relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MoniSingle, 45 jaar · Kruiningen
Volgt
Friendly H, 47 jaar · Benschop
Je laat me niet vertellen wat je met me moet gaan doen, ik hou van verrassingen, dus je kunt me maar beter laten zien wat je in
ToedayyyS, 49 jaar · Loenhout
Ben jij: Lief, spontaan, romantisch, gek op leuke dingen doen en bovendien single en beschikbaar voor mij? Dan hoor ik graag
Ikwillyou, 47 jaar · Antwerpen
Je mag zeker wel een eerlijke eigen mening hebben, maar die hoeft voor een ander niet kleinnerend te zijn. Je bent spontaan,
Kattje19700901, 47 jaar · Holsbeek
Kom op, prins op het witte paard ik wil jou ontmoeten. Jij wilt net zo graag een fijne tijd hebben als ik. Jij schrikt er niet
Bummeroi, 47 jaar · Zaanstad
waar zit in hemelsnaam die goed uitziende man met een sterk karakter en hoge aaibaarheidsfactor?