Je bent een man met een hoog libido, kijkt graag pornofilms en probeert ook elke keer weer wat nieuws uit want elke keer hetzelfde is erg saai vind je ook niet? Lekker likken, zuigen, neuken, strelen, masseren, speeltjes erbij noem maar op en zo vaak als we zelf willen. Hoor je dan wel, graag met foto. Huidkleur onbelangrijk.
U bent opzoek naar een vrouw, en neemt de tijd om elkaar wat beter te leren kennen. U bent een man die zichzelf ook vermaakt, maar ook veel dingen samen wil doen.
Wie oh wie wil mijn erotisch wensenlijst vervullen? Kan helaas niet bij mij thuis, (getrouwd, ongemakkelijk) maar eventueel bij jou of op een neutrale plek lijkt mij meer dan voldoende. Zou wel een foto van je willen zien en elkaar wat beter leren kennen voor we overgaan tot de volgende stap
Mahgie, 47 jaar · Drongen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Houd van een maatje meer en houvast, ook ben je niet bang om ademnood te krijgen als ik mijn tieten in je gezicht druk.
Als je een borstenman bent, denk ik dat je van me zult gaan genieten. Je kunt alle dingen doen die je wilt met mijn borsten. Laten we nu van elkaar genieten. Ben je bereid om al deze goede dingen voor me te doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nylaahh4u, 46 jaar · Vlierden
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan.
Annefleurfullly, 46 jaar · Berg
Ik ben bijna altijd vrolijk, lach graag en ook al kijk ik wel serieus ik zit van binnen al met een optimistisch gevoel te wachten
Goodgirl4u, 47 jaar · Kerkhove
Jullie hebben net als ik zin in een avontuurtje! Wij zijn allemaal discreet natuurlijk!
Langeteugels, 46 jaar · Genk
Ik zoek een leuke, lieve, respectvolle man die ook van een grapje houd op zijn tijd. Welke samen leuke dingen wil doen, en echt
Pinata, 46 jaar · Alteveer
houden van hele grote borsten,genieten van aparte standjes
Melinda, 45 jaar · Groningen
Ik ben opzoek naar een vent met dezelfde interesses.