Ik zoek een man die met mij naar de horizon kijkt en gewoon geniet van de koele wind en de hitte die je lichaam raakt. Ik zoek een man die bereid is mijn rug lekker te masseren en gewoon mijn rug streelt. Kun je dat alsjeblieft voor mij doen, mijn sterke man?
Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Strawberrybb, 46 jaar · Den Hout
Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn.