Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel zijn. Een man die getrouwd is of al een relatie heeft die hoeven echt niet te reageren. De rest wil ik je graag privé vertellen als je het goed vind.
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn is het leuk als je goed met elkaar kan praten en elkaar inspireert... en verder moet het dan vanzelf gaan he..
Je laat me weer jong voelen! Je hoeft je geen zorgen te maken over mijn man, omdat hij altijd druk bezig is met zijn werk en ook niet thuis is. Meestal komt hij pas 's avonds laat thuis.
Ik ben niet op zoek naar een relatie, dus de persoon die me laat klaarkomen door zijn tong lekker in mijn gleufje te stoppen en me goed gaat likken, je moet niet meer verwachten. Je wilt gewoon een leuke seksdate met me en niets meer.