Graag een man die gescheiden of vrijgezel is. Als je kinderen hebt heb ik daar geen bezwaar tegen. Je hebt een vrij open en eerlijk karakter, gezellig in omgang. Ben je een roker of een drinker? Geen probleem zolang je het maar onder controle hebt dan heb ook er geen moeite mee. Geen seksverslaafde of engerd die me alleen maar in prive sfeer wilt ontmoeten. Zolang je maar gezellig bent en mee gaand stuur me maar een berichtje.
Zodra je me vraagt wat mijn gevoelens voor jou zijn en wat ik voor je voel zal ik eerlijk tegen je zijn en zeggen dat ik je leuk vind. Mijn antwoord komt heel snel en ik zal het zo goed mogelijk onder woorden brengen.
Wat breng je mee voor voorwerpen om ervoor te zorgen dat alles goed verloopt met mij? Een harde en supergeile lul? Ik zal daar maar mee beginnen! Dan een voorbereiding op een grote neukbeurt waarbij je me diep neemt! Je harde lul in mijn super geile kutje! Doen we het ook een keer in de bosjes?
Geen idee wie jij bent of wat jij onder gezellig verstaat. Voor mij gaat er er om dat ik er even uit ben. Weg van de dagelijkse sleur en het ontmoeten van nieuwe mensen, of dat nu mannen of vrouwen zijn dat is om het even. Ben jij hier om dezelfde reden dan zie ik graag jouw berichtje tegemoet.