Ik ben op zoek naar sex, maar wel met een betrouwbaar iemand. Ik hoef niet veel van jou te weten, ik wil gewoon dat je te vertrouwen bent en eerlijk. Van mij part ben je getrouwd. Bij jou gaat het puur om de sexuele genot. Je bent een verzorgd type, geschoren, hygienisch.
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat het me snel weten en dan gaan we samen de omgeving onveilig maken.
Lieve man die serieus met toekomst bezig wilt zijn, die net als mij hoopt om hier ook de ene speciale tegen te komen. Tijd voor elkaar kunnen maken, niet altijd smoesjes hebben daar knap ik namelijk op af.
Omdat het voor mij een tijd geleden is ben ik heerlijk nat. Je hoeft maar naar binnen te glijden of je laat me nog meer kreunen van genot. Stoot diep in me en ik zal jou je lekkerste hoogtepunt bezorgen.
Je bent helemaal in de ban van slanke dames met dikke tieten dus wat dat betreft ben je wel aan het juiste adres. Het enige wat ik van jou vraag is dat je mij laat genieten en mij laat klaarkomen want ik ben het spelen met mezelf wel zat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debazin, 45 jaar · Marke
Je bent netjes, vriendelijk charmant en hebt echt geen losse handjes?? Dan mag jij je komen voor stellen..
UnDress, 47 jaar · Linschoten
Ik hoop jou, man van mijn dromen, hier te vinden en leuke spannende dingen mee te kunnen doen ;) XXX
DiionyseX, 47 jaar · Berkel en Rodenrijs
Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets
Moniquex, 46 jaar · Saaksum
Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type man, leeftijd en uiterlijk zijn niet belangrijk. Voor mij telt er maar 1 ding en dat
CorinneNiice, 46 jaar · Lelystad
Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een
Keukenmeid, 49 jaar · De Heen
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis