Ik zoek een man die me bij staat, een leuke man om een geweldige tijd mee te hebben. Ik hou er van om lekker te kletsen samen, dat is wat ik zoek in een man.
Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen. Je bent een zelfstandig type wat graag vooruit denkt.
Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam, betrouwbaar, en gemakkelijk om mee te praten.
Ik wil dat je heel eerlijk tegen me bent, als je van seks houdt, dan moet je het me meteen vertellen, dat is wat ik respect noem. Doe alstublieft geen beloftes die je niet kunt houden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlondJe70, 47 jaar · Brugge
Wanneer ik voor je kook vind je het gezellig bij me te staan met een glaasje wijn en misschien help je wel met koken.
Sebina196804, 49 jaar · Brugge
-
LekkerKitten, 47 jaar · Turnhout
Mijn vriend, een minnaar, een man, en gewoon geliefde man!
Dana-rol, 48 jaar · Benneveld
leuk, simpathiek, gezellig, leeuk mee te praten maar ook om andere dingen mee te doen
Torrejadores, 46 jaar · Hasselt
Liefst iemand bij mij in de buurt of toch in dezelfde provincie, ik heb niet veel zin om het hele land door te crossen om sex te
KrstiinaX, 49 jaar · Veurne
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken