Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat het me snel weten en dan gaan we samen de omgeving onveilig maken.
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Ik zoek een man die met mij naar de horizon kijkt en gewoon geniet van de koele wind en de hitte die je lichaam raakt. Ik zoek een man die bereid is mijn rug lekker te masseren en gewoon mijn rug streelt. Kun je dat alsjeblieft voor mij doen, mijn sterke man?
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Davinss, 45 jaar · Mander
Je bent een keurig persoon die op zoek is naar een relatie voor de lange termijn en geen one night stand. Je behandelt vrouwen
EstherSingl1969, 48 jaar · Lo-Reninge
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat
Alene1972, 45 jaar · Gieterveen
Ik hoop een man te vinden die klaar is om zijn leven met iemand te delen. Gewoon samen eten, over onze dag praten, leuke dingen
Network, 45 jaar · Holten
Een lieve, attente, aantrekkelijke en intelligente man. Die serieus kan zijn als het moet maar ook de nodige humor heeft.
Hairdresserxxx, 48 jaar · Bavel
Kun jij mij verzekeren van een lekkere beurt en hoef ik mijn vriend niet meer te bellen? Hoop dat ik de seks een stuk sneller
Steeep, 45 jaar · Soest
ik zoek naar iemand die interesse heeft in swingersclubs. of hier ervaring mee heeft. ik ben niet specifiek wat uiterlijk