Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken. Wat wil jij? En heb je een heel goed gevoel voor humor, ik hou van jongens die me aan het lachen kunnen maken.
Sorry, die eerste stap zal van jou moeten komen. Niet omdat ik verlegen ben, maar ik ben wel een beetje ouderwets ingesteld en vind dat de man die eerste stap moet zetten ;-) Ben jij lekker ouderwets galant? Daar hou ik van.
Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een koud glas wijn? En dan samen een goed gesprek hebben. Waar ga jij altijd op een terras zitten, dan weet ik waar je bent? Heb je zin in om samen met mij eens een terrasje te pakken? Mail me