Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken. Wat wil jij? En heb je een heel goed gevoel voor humor, ik hou van jongens die me aan het lachen kunnen maken.
Ik zoek een echte heer, die weet hoe hij een vrouw moet en hoort te behandelen. Ik zoek iemand met gevoel voor humor en niet al te serieus door het leven gaat.
U bent opzoek naar een vrouw, en neemt de tijd om elkaar wat beter te leren kennen. U bent een man die zichzelf ook vermaakt, maar ook veel dingen samen wil doen.
DISCRETIE VEREIST!!!! Niet te oud en niet te jong....spontaan en gezellig. een klik, een vonkje om het vuur aan te steken, en veel passie om het vuur aan te wakkeren