Wat breng je mee voor voorwerpen om ervoor te zorgen dat alles goed verloopt met mij? Een harde en supergeile lul? Ik zal daar maar mee beginnen! Dan een voorbereiding op een grote neukbeurt waarbij je me diep neemt! Je harde lul in mijn super geile kutje! Doen we het ook een keer in de bosjes?
Ik ben op zoek naar sex, maar wel met een betrouwbaar iemand. Ik hoef niet veel van jou te weten, ik wil gewoon dat je te vertrouwen bent en eerlijk. Van mij part ben je getrouwd. Bij jou gaat het puur om de sexuele genot. Je bent een verzorgd type, geschoren, hygienisch.
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor een huishoudelijke klus draai je je handen niet om. Misschien kun je zelf meer vertellen aan me?