Net als ik heb jij ook geen zin meer om alleen door het leven te gaan. Een maatje door dik en dun ben je ook naar op zoek. Ik ben meer een type van de romantische man. Mannen die zichzelf helemaal geweldig vinden daar heb ik niets mee. Innerlijk is wat mij meer trekt dan uiterlijk.
Je laat me weer jong voelen! Je hoeft je geen zorgen te maken over mijn man, omdat hij altijd druk bezig is met zijn werk en ook niet thuis is. Meestal komt hij pas 's avonds laat thuis.
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!
Kristje68, 49 jaar · Hardenberg
♥ Oost-Vlaanderen
volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Venuss, 48 jaar · Heerenveen
Leuke, enthousiaste, betrouwbare man gezocht!.. Ben je ook nog ondernemend, sportief, empathisch en heb je gevoel voor
VdBinkel, 49 jaar · Berkel-Enschot
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord
Jose45, 49 jaar · Oosterhout
Ik zoek dus een lieve man, met eigen hobby's en die er ook begrip voor heeft dat ik nog een dochter thuis heb wonen.
Renda73, 45 jaar · Vrouwenpolder
Ben je een stoute man? Als je er een kunt zijn, ga ik ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Laten we vandaag iets moois maken.
KissAndera, 45 jaar · Hoegaarden
Ik wil een man die mijn mond nat maakt en mijn kut nat als ik aan hem denk
Anne Linde, 47 jaar · Bevel
Ben jij die leuke aantrekkelijk enthousiaste goedgebekte man die ik zoek?