Net als ik heb jij ook geen zin meer om alleen door het leven te gaan. Een maatje door dik en dun ben je ook naar op zoek. Ik ben meer een type van de romantische man. Mannen die zichzelf helemaal geweldig vinden daar heb ik niets mee. Innerlijk is wat mij meer trekt dan uiterlijk.
Ik zoek een eerlijke en vrolijke man, dat ook een eigen sociale leven leidt. Ik hou wel van een beetje ruimte en hoef niet meteen heel de dag op elkaars lip te zitten. Verder geen jaloerse type en een beetje gek mag ook wel, zolang u mij aan het lachen krijgt, zit het wel goed. Groetjes. :-)
Ik ben op zoek naar een respectvolle man die open staat voor een relatie. Iemand die niet is toegewijd aan anderen. Wie is er klaar om tijd met mij door te brengen en heeft een goed gevoel voor humor dat me aan het lachen kan maken en mijn leven kan veranderen als ik bij hem ben.
Zo vind ik dat even moeilijk om hier iets neer te zetten. Ik ben helemaal niet iemand die echt iets heel erg belangrijk vind! Buiten de cliché dingen zoals een goede verzorging dan. Als het bij jou past om veel te delen lijk jij misschien ook wel op mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Valen10asingle, 48 jaar · Antwerpen
Je houdt net als ik van lekker uit eten gaan, een goed glas bier of wijn waarbij wel altijd maat gehouden wordt. Ook vind je het
Gallyon1969, 48 jaar · Leuven
Een man die humoristisch in het leven staat en graag geniet... En vooral ook zoekende is naar leuk en spontaan contact
Supermarly, 47 jaar · Deurne
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend
Gelatiporfavor, 45 jaar · Nijverdal
Jij kan zwemmen, heel belangrijk voor als je eens bij mij op bezoek komt.
LittleDoll73, 45 jaar · Herselt
Een man die een sap uit mijn poesje wil. Een man die dol is op het likken van een nat kutje. Een man die mijn poesje zal likken.
Babsthebest, 46 jaar · Hoogwoud
Je moet een man zijn die het leuk vindt om met mij vies te doen hihi, misschien kunnen we iets opwindends doen zoals ergens in