Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou geweldig zijn en zou ons beide wel erg gelukkig maken.
Omdat het voor mij een tijd geleden is ben ik heerlijk nat. Je hoeft maar naar binnen te glijden of je laat me nog meer kreunen van genot. Stoot diep in me en ik zal jou je lekkerste hoogtepunt bezorgen.
Spontaan, romantisch, met een goede dosis humor. Ik vind het wel aantrekkelijk als een man zijn interesse toont. Ben jij degene die ik nu omschrijf? Laat het mij snel weten! Groetejes!
Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam, betrouwbaar, en gemakkelijk om mee te praten.