Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou geweldig zijn en zou ons beide wel erg gelukkig maken.
Op zoek naar een discrete spannende date, respect hebbende voor elkaar en er een leuke gezellige tijd van maken. Dat is wat voor mij heel erg belangrijk is en hoop natuurlijk ook voor de man die ik zoek. Kortom gewoon lekker lol hebben!
Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om lekker te kletsen en met de tijd leuke dingen te ondernemen samen. Je bent ook gesteld op je eigen vrijheid. Je hebt respect voor de ander en je bent niet snel jaloers. Ben jij dit? Hoor