Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou geweldig zijn en zou ons beide wel erg gelukkig maken.
Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk moet jij ook zin hebben in een gezellige date met mij.
Je laat me weer jong voelen! Je hoeft je geen zorgen te maken over mijn man, omdat hij altijd druk bezig is met zijn werk en ook niet thuis is. Meestal komt hij pas 's avonds laat thuis.
Ik wil gewoon een man die me accepteert voor wie ik ben. tegenwoordig zijn veel jongens geen leugenaars, maar sommigen zijn ook aardig. Ik wil gewoon zeker weten of ik een goede vriendschap of meer wil. eerlijk en loyaal en klaar om mij te accepteren.
Lieve man die serieus met toekomst bezig wilt zijn, die net als mij hoopt om hier ook de ene speciale tegen te komen. Tijd voor elkaar kunnen maken, niet altijd smoesjes hebben daar knap ik namelijk op af.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Happy19702013, 47 jaar · Reeuwijk
Volgt
Laurasingle69, 48 jaar · Waverveen
Ondernemend en je staat sterk in je schoenen. Sociaal en eerlijk zijn trekt mij ook erg aan. Open staan voor anderen en een
SexyMarisa, 47 jaar · Toornwerd
Als ik seks in mijn hoofd heb dan ben ik niet te stoppen! Ik wil het hele pakket en daar zou ik hier graag een man voor willen vinden.
SmartQueen, 47 jaar · Ingen
Ik ben op zoek naar een man die niet snel geschokt is hihi. Ik ben op zoek naar een man die plezier wil hebben met een vrouw zoals
Pleasureville, 46 jaar · Lucaswolde
twijfel niet en draag de stoute schoenen en stuur me vandaag en bericht. Ik wacht hier op je en ik weet al dat het geweldig zal
Never2High, 49 jaar · Hoogstade
Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek