Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou geweldig zijn en zou ons beide wel erg gelukkig maken.
Je bent een man met een hoog libido, kijkt graag pornofilms en probeert ook elke keer weer wat nieuws uit want elke keer hetzelfde is erg saai vind je ook niet? Lekker likken, zuigen, neuken, strelen, masseren, speeltjes erbij noem maar op en zo vaak als we zelf willen. Hoor je dan wel, graag met foto. Huidkleur
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier zijn om een snelle wip te scoren die mogen verder zoeken, ik wil wel ietsjes meer dan dat als het even kan.
Humor en lol maken horen zeker bij mij, ik denk dat ik dat in een klik met jou nog het meest belangrijke vind.Liefde is niet iemand die aan al je wensen voldoet maar iemand waarvoor je wensen laat vallen. Ik wil dit heel graag voor je doen, ik hoop jij ook voor mij
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BettyBlue, 49 jaar · Kuinre
Ik zoek een contact met wie ik samen mijn passie voor kunst kan delen. Iemand die net als ik wil genieten van al het mooie in het
Irisduin, 46 jaar · Middelburg
Ik heb geen eisen, behalve dan dat je een serieus man bent die een vrouw lief kan hebben.
Jilde720511, 45 jaar · Brugge
Ben jij vrijgezel en ben je ook op zoek naar iemand om wat mee op te bouwen en een leuke toekomst mee te gaan hebben?
LIN70xLIN, 47 jaar · Leopoldsburg
Ben jij echt een beest in bed? Want daar ben ik naar opzoek, een man die alles in huis heeft om een geweldige tijd te hebben samen.
Rijpvoorjou, 48 jaar · Assen
Je bent geil net als ik.
Amy100, 48 jaar · Akkrum
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij