Jij bent gewoon iemand die mij wel ziet zitten. Ik ga hier geen karakter schets maken, want dat werkt toch niet. Ik leer je vanzelf wel kennen door met je te praten.
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
DISCRETIE VEREIST!!!! Niet te oud en niet te jong....spontaan en gezellig. een klik, een vonkje om het vuur aan te steken, en veel passie om het vuur aan te wakkeren
Op zoek naar een discrete spannende date, respect hebbende voor elkaar en er een leuke gezellige tijd van maken. Dat is wat voor mij heel erg belangrijk is en hoop natuurlijk ook voor de man die ik zoek. Kortom gewoon lekker lol hebben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lishlies, 45 jaar · Stoutenburg Noord
Een serieuze man die net als ik voor een geweldige tijd samen wil gaan maar ook denkt aan iets vast. Het hoeft niet maar het mag
Odill XX, 48 jaar · Torhout
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen.
Laetiti19701002, 46 jaar · Amsterdam
Een lieve man, waar ik mijzelf kan zijn en hij zichzelf bij mij blijft. Iemand die ik kan liefhebben en mij het gevoel geeft
Jose45, 49 jaar · Oosterhout
Ik zoek dus een lieve man, met eigen hobby's en die er ook begrip voor heeft dat ik nog een dochter thuis heb wonen.
KrstiinaX, 49 jaar · Veurne
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken
Dipke, 48 jaar · Nijeveen
Ik wil gewoon iemand die me wat meer aandacht geeft dat ik nu krijg!