Als je een borstenman bent, denk ik dat je van me zult gaan genieten. Je kunt alle dingen doen die je wilt met mijn borsten. Laten we nu van elkaar genieten. Ben je bereid om al deze goede dingen voor me te doen?
Ik heb geen stereotype man waar ik op val. Ik vind het belangrijk dat een man tijd met me door wil brengen, en oprecht geïnteresseerd in mij is. Zolang deze punten goed zijn in een relatie gaat het vast goed komen.
Je laat me weer jong voelen! Je hoeft je geen zorgen te maken over mijn man, omdat hij altijd druk bezig is met zijn werk en ook niet thuis is. Meestal komt hij pas 's avonds laat thuis.
Jij bent ook op zoek naar een seks-vriendinnetje en je wilt er helemaal voor gaan en er je best voor doen. Ik wil het hele pakket, dus wil mij graag die man vinden die met liefde met mij zou willen seksen en mij dat hele pakket kan bieden. Denk jij daar op dit moment ook aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Listig, 45 jaar · Berendrecht
Bij mij ex man zat ik behoorlijk onder de plak. Ik mocht andere mannen niet aanspreken, behalve de dominee op zondag. Mijn
Romano Von Poll, 45 jaar · Valkenswaard
Volgt
Lind5eyy, 47 jaar · Scheemda
Intelligent, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je een beetje eigenzinnig bent.
MarlyMar1907, 45 jaar · Liessel
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment?
Amateurtjeluik, 47 jaar · Antwerpen
Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk
Jah Liisa, 48 jaar · Sambeek
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben!