Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Ben jij net als ik op zoek naar leuk contact en zou je het gezellig vinden om met deze gezellige en charmante dame kennis te maken. Dan hoop ik heel snel op een leuk berichtje van jou en wie weet word het wel wat!
Wat breng je mee voor voorwerpen om ervoor te zorgen dat alles goed verloopt met mij? Een harde en supergeile lul? Ik zal daar maar mee beginnen! Dan een voorbereiding op een grote neukbeurt waarbij je me diep neemt! Je harde lul in mijn super geile kutje! Doen we het ook een keer in de bosjes?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Xx Gwen , 48 jaar · Goirle
Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt.
Ashlie71, 46 jaar · Stadskanaal
Een lekkere man die zin heeft een dame als ik heerlijk te laten genieten. Ik hou niet van vluggertjes, en wil juist lekker lang
Zktpartner0, 47 jaar · s-Hertogenbosch
Iemand die mij vlindertjes in mijn buik kan bezorgen en mij behandelt zoals hijzelf behandeld wilt worden. Ik hoop hier iemand
LittleTedd, 48 jaar · Rillaar
Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden
Sannelady, 46 jaar · Eethen
Zie jij het ook zitten om vanaf nu lekker te genieten samen, en misschien ook wat andere leuke dingen erbij, samen met mij!
PrudencceP, 49 jaar · Merksplas
Ik hou ervan wanneer een man houd van avontuur spontaan is en het leven neemt zoals het komt. Geen gezeur maar gewoon gezellig