Je bent een zeer welgemanierde en goed opgeleide man die ook op zoek is en neemt de tijd om de juiste vrouw te leren kennen. Ik vind het niet erg als we veel praten, omdat dat zou helpen vertrouwen op te bouwen met elkaar. Ik wil dat je dat voor mij kunt doen.
U bent opzoek naar een vrouw, en neemt de tijd om elkaar wat beter te leren kennen. U bent een man die zichzelf ook vermaakt, maar ook veel dingen samen wil doen.
Een man die zeker zo avontuurlijk is als ikzelf. Iemand die dit leven voor mij weer wilt laten stralen! Ik zou zo blij zijn als er iemand zou zijn die het echt leuk zou vinden om wat tijd met mij door te brengen!
Man met normen, waarden en respect. Kinderen krijgen moet niet jouw prioriteit zijn, maar samen leuke dingen doen en elkaar beste vrienden zijn in alles is wat ik van jou vraag.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IkBenLize, 47 jaar · Roermond
Je kan en wil de tijd nemen om te luisteren naar mij ik kom wel uit me woorden maar het duurt even om ze te vormen, Als ik het bij
Anne44, 45 jaar · Tiel
Volgt
Wijveke, 48 jaar · Dilsen-Stokkem
Als jij ook van geile sex houdt die zeker niet standaard is zijn wij misschien wel een goede match. Ik heb graag een man die durft
BrookeT70, 47 jaar · Idzega
Kan je me het gevoel geven dat ik gewild ben? Sexy? Een vrouw? Kun je met me vrijen omdat je het wilt en je je tot me aangetrokken
RoellieXxX, 46 jaar · Emmeloord
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en
ChicaZH, 47 jaar · Capelle aan den IJssel
Laat ik het kort houden, je bent een gezellige leuke man, en daar ben ik nu juist naar op zoek