Je bent een zeer welgemanierde en goed opgeleide man die ook op zoek is en neemt de tijd om de juiste vrouw te leren kennen. Ik vind het niet erg als we veel praten, omdat dat zou helpen vertrouwen op te bouwen met elkaar. Ik wil dat je dat voor mij kunt doen.
Je hebt veel zelfvertrouwen en wil me daar iets van geven. Je doet je best voor mij en natuurlijk ook voor jezelf. We maken allemaal fouten daar zijn we mensen voor. Er is niets dat ik erger vind dan tegen elkaar liegen. Bewaren we het mooie moment voor elkaar.
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat het me snel weten en dan gaan we samen de omgeving onveilig maken.