doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor een huishoudelijke klus draai je je handen niet om. Misschien kun je zelf meer vertellen aan me?
Jij moet wel kunnen tegen huisdieren en mijn kleindochter. Die is geregeld bij mij op bezoek. Voor de rest is het samen genieten van de kleine en grote dingen in het leven.
Ik ben echt op zoek naar een warme man die erg gezellig is, graag op stap gaat en ook net als ik niet van stil zitten houd. Ben jij een echte levensgenieter, verzorgd jij jezelf goed en zie jij het zitten om leuk contact te hebben met mij, laat dan snel een berichtje achter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Slonko, 45 jaar · Venlo
erilij
Ilyzah, 48 jaar · Voorschoten
Jij ben liefe man en is geseelig
Shilooh, 47 jaar · Dussen
Ik ben op zoek naar een leuke fatsoenlijke kerel die mijn vriend en metgezel kan zijn.
Salma1201, 47 jaar · Genderen
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon.
Tarutaru, 48 jaar · Emmen
Ik hoop hier een lieve man te vinden die ook positief in het leven staat en zich kan vinden in mijn profiel. Eerst maar een leuke
Its Brenda, 46 jaar · Moorsele
Een blanke, lekkere man, geen drama en serieus. Ik heb iemand nodig die er voor me is, ben jij die man?