Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een koud glas wijn? En dan samen een goed gesprek hebben. Waar ga jij altijd op een terras zitten, dan weet ik waar je bent? Heb je zin in om samen met mij eens een terrasje te pakken? Mail me dan?
Ik vind het lastig om iemand te beschrijven, want soms dan is het echt zo dat tegenpolen elkaar aantrekken. Dus ik ben benieuwd hoe jij het gesprek zou willen starten?
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als je ook graag in de keuken komt.
Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou geweldig zijn en zou ons beide wel erg gelukkig maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
InspIratI0n, 49 jaar · Hornhuizen
Mannen met stijl en een beetje klasse, die weten hoe vrouwen graag behandeld worden.
BaamBaam, 48 jaar · Noordwijkerhout
Op zoek naar leuke vriendschappelijke contacten.
Vrolijkesproet, 47 jaar · Petten
Zoek een man met een eigen leven en het liefst met enig gevoel voor humor en zelfspot maar ook iemand die begaan is met zijn medemens
AilySweety, 45 jaar · Enschede
Een hardwerkende en verantwoordelijke man die mijn goede metgezel kan zijn. Wie is lief en zorgzaam. Eerlijke man die mijn
X-Ell-, 48 jaar · Krommenie
Zou je me willen leren kennen? Verrijk mijn hart en mijn leven. Jij bent iemand die graag lacht en het beste uit jezelf haalt
Kopkluiver, 47 jaar · Diest
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar