Ik zoek een eerlijke en vrolijke man, dat ook een eigen sociale leven leidt. Ik hou wel van een beetje ruimte en hoef niet meteen heel de dag op elkaars lip te zitten. Verder geen jaloerse type en een beetje gek mag ook wel, zolang u mij aan het lachen krijgt, zit het wel goed. Groetjes. :-)
Lijkt het jouw leuk om mij te leren kennen, ben je open en sta je ook open voor een leuke band met mij op te bouwen zodat we wie weet wel eens wat leuks gaan doen, laat dan snel een berichtje achter! Ik kan niet wachten!
Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat , maar als je dat niets vind dan mag je ook thuis blijven van mij. Zolang dat we samen een leuke band hebben
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlondJe70, 47 jaar · Brugge
Wanneer ik voor je kook vind je het gezellig bij me te staan met een glaasje wijn en misschien help je wel met koken.
Ikzoekjeee, 49 jaar · Eindhoven
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en
Blue-eyes690218, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden.
Tangagirl, 45 jaar · Rijkevorsel
Een lieve man die weet hoe een vrouw moet verwennen
MotherNature70, 47 jaar · Lichtervelde
Je hebt ook zelfvertrouwen, vooral als het gaat om het behagen van een vrouw zoals ik. Je hebt ervaring met romantiek en intiem
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.