Ik zou graag een leuke jonge man willen leren kennen die graag een dame uit eten neemt, een glas wijn met een gezellig gesprek. Iemand die buiten hokjes durft te denken
Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier zijn om een snelle wip te scoren die mogen verder zoeken, ik wil wel ietsjes meer dan dat als het even kan.
Zie jij het zitten om met mij een vriendschap aan te gaan, zonder enige verplichtingen? Gewoon lekker op de bank hangen, of naar een festival gaan. Of misschien wel eens een terrasje pakken. Het maakt niet uit of je gebonden bent, en het maakt me ook niet uit wat je leeftijd is! Gaat bij mij om de klik en gezelligheid.