Je bent heel actief en doet iets geks als je al bij me bent, wees alsjeblieft heel creatief en verras me zo veel mogelijk, laat me niet wachten, anders hou ik het niet meer!
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke manier. Dan kan het altijd bloeien!
Zo vind ik dat even moeilijk om hier iets neer te zetten. Ik ben helemaal niet iemand die echt iets heel erg belangrijk vind! Buiten de cliché dingen zoals een goede verzorging dan. Als het bij jou past om veel te delen lijk jij misschien ook wel op mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lekker Veel, 46 jaar · Harlingen
volgt
Adiilynn , 49 jaar · Almere
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij.
Josje310, 46 jaar · Bruchem
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit
LiekedeLie, 48 jaar · Lauwe
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken.
-Fauneh, 47 jaar · Tiendeveen
Ik zou een kerel willen ontmoeten die, net als mij, ook van de natuur houdt. Die ook van enige spanning houdt en van een huisdier
Elineeee, 48 jaar · Hijken
Een serieuze man die mij ook serieus neemt. Maar toch genoeg humor hebben en relativeringsvermogen. Iemand die het leuk