Hopelijk denk jij er hetzelfde over als ik en kunnen we eens genieten met zijn 2 van elkaars aandacht want dat is toch wel wat ik mis hoor. Dat er iemand aan mij denkt en mij ook een heel erg goed gevoel geeft.
Je bent een vlotte man die open staat om een seksvriendin te vinden. Je bent knap, eigenzinnig en grappig. Je bent ook erg gevend als het op seks aankomt. Je laat nooit een dame zomaar onbevredigd achter!
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn is het leuk als je goed met elkaar kan praten en elkaar inspireert... en verder moet het dan vanzelf gaan he..
Pas je een beetje bij mij? Of heb ik het nu toch iets te ingewikkeld voor je gemaakt. Ik denk dat je onder de categorie gewoon valt. Net als ik eigenlijk. Ik stel voor er gebruik van te maken en eens te kijken naar een goed moment.