Zoek een leuke lieve man om samen iets van het leven te maken, ik verwacht echt niet dat je gelijk bij mij intrekt maar laten we er wel iets mooi's van gaan maken.
Je houdt uiteraard van een vollere dame, zou me graag willen verwennen en me wel een paar hoekjes van de kamer willen laten zien. Heerlijk toch, elkaar laten genieten onder een parasolletje in de tuin, of in de sauna misschien, in een bubbelbad of misschien wel in een pashokje. Kom maar van me genieten en
Lieve man die serieus met toekomst bezig wilt zijn, die net als mij hoopt om hier ook de ene speciale tegen te komen. Tijd voor elkaar kunnen maken, niet altijd smoesjes hebben daar knap ik namelijk op af.
Zo ja, dan weet je dat ik wacht...op die liefde die je me wilt geven, op de relatie die wij samen kunnen hebben. Laten we die grote stap nemen om elkaar te leren kennen en iets moois op te bouwen. Ik kijk er in ieder geval naar uit!
Je bent een vlotte man die open staat om een seksvriendin te vinden. Je bent knap, eigenzinnig en grappig. Je bent ook erg gevend als het op seks aankomt. Je laat nooit een dame zomaar onbevredigd achter!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Blondediana, 47 jaar · Aalsmeer
Bijna compleet op een leuke vrouw na.
LIN70xLIN, 47 jaar · Leopoldsburg
Ben jij echt een beest in bed? Want daar ben ik naar opzoek, een man die alles in huis heeft om een geweldige tijd te hebben samen.
Marijkuh, 49 jaar · Groningen
sex erg lekker vinden , Discreet willen en kunnen zijn
Ellebel701109, 46 jaar · Laar
Een lekkere harde pik moet in jou bezit zijn. Heb je een partner met wie je zulke geile dingen uithaal, dan komt het ook goed
X-Carolina-x, 47 jaar · Appelscha
Ik wil dat je heet bent en me in al mijn gaatjes neukt. Ik wil dat je me doet klaarkomen, iedere keer je me neukt. Mijn kont en kutje
Vlaanderensex, 46 jaar · Roeselare
Jij houd van samen een gezellig drankje doen, een goed gesprek, discretie, hygiëne en het leven niet te zwaar bekijken.