Ik hou van mannen die wat ouder zijn dan mij of je moet uit je pubertijd zijn. Een man moet eerlijk, betrouwbaar, lief en begripvol zijn. Van een beetje uitdaging ben ik niet vies van .
Ik wil gewoon een man die me accepteert voor wie ik ben. tegenwoordig zijn veel jongens geen leugenaars, maar sommigen zijn ook aardig. Ik wil gewoon zeker weten of ik een goede vriendschap of meer wil. eerlijk en loyaal en klaar om mij te accepteren.
Je wilt de beste pijpbeurt ooit ervaren! Zorg ervoor dat je netjes geschoren bent, ik vind het echt niet leuk om haren tussen mijn tanden te krijgen. Grootte doet er niet toe, maar als je lul te groot is, kan ik het niet helemaal naar mijn keel brengen.
Je houdt uiteraard van een vollere dame, zou me graag willen verwennen en me wel een paar hoekjes van de kamer willen laten zien. Heerlijk toch, elkaar laten genieten onder een parasolletje in de tuin, of in de sauna misschien, in een bubbelbad of misschien wel in een pashokje. Kom maar van me genieten en
Een knappe kerel die actief is in seks. Wie wil dat ik zijn neukmaatje ben en die mij veel plezier kan schenken als we seks hebben. Graag een goed voorspel, orale en anale seks. Voor elke standjes in bed. Dominant en onderdanig!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nasty Hx, 47 jaar · Begijnendijk
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden.
Poosje, 47 jaar · Malle
Volgt
Olgalm, 49 jaar · Baarle-Hertog
Ben jij de gezellige, lieve, eerlijke man die ik zoek? Die verder humoristisch is en ook, net als ik houdt van sportieve aktiviteiten.
New Wave, 47 jaar · Lelystad
Zullen we op ontdekking gaan en zien wat er voor ons in zit? Met name in bed kan het wel eens heel erg lekker uitpakken. Denk je
SammK, 49 jaar · Heerlen
Een spannende man van rond mijn leeftijd. mag eventueel jonger zijn. iemand waarmee ik gezellig kan online kan chatten en
Jasba, 47 jaar · Gorinchem
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen