Je houd wel van verrassingen, misschien heb je al ervaring met een trio, maar misschien ook niet. Maar de uitkomst is, je wil, en je wil graag. Neem even contact met me op, dan komen we er vast wel uit.
Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat , maar als je dat niets vind dan mag je ook thuis blijven van mij. Zolang dat we samen een leuke band hebben
Een vrolijke en gelukkige man die me kan laten glimlachen en begrijpen in alles wat ik doe. Een man die alles voor me kan geven, vooral als we in bed liggen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ninasingl196802, 49 jaar · Grazen
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee
-19Anne71-, 46 jaar · Bergen op Zoom
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden.
Wg23, 48 jaar · Aartswoud
Een vrouw die naast haar man nog een man erbij wil hebben, windt dat jou niet op? Als het ons beide bevalt ik wil graag een triootje
AnimalG1rl, 49 jaar · Bergambacht
Je bent opzoek naar het gezelschap van een vrouw. Je houd van dieren.
Beschamend, 47 jaar · Borgloon
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat
Sharona42, 47 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij lief bent, aanhankelijk, rustig van karakter maar vooral ook eerlijk en sportief dan ben jij het die ik zoek!