Ik hou van mannen die wat ouder zijn dan mij of je moet uit je pubertijd zijn. Een man moet eerlijk, betrouwbaar, lief en begripvol zijn. Van een beetje uitdaging ben ik niet vies van .
Heb jij zin om mij eens lekker aan te pakken in het bos of een andere plek waar de mogelijkheid is om gepakt te worden? Ik laat me niet stoppen want ik ben al nat als ik er aan denk. Jij ook? ;)
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als je ook graag in de keuken komt.
Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een koud glas wijn? En dan samen een goed gesprek hebben. Waar ga jij altijd op een terras zitten, dan weet ik waar je bent? Heb je zin in om samen met mij eens een terrasje te pakken? Mail me