Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Wil jij een relatie maar ben je niet toe aan 100% gebondenheid? Laten we elkaar toch lekker een beetje vrij. Ik zoek iemand met een leuke uitstraling en vrolijkheid!
Jij bent gewoon iemand die mij wel ziet zitten. Ik ga hier geen karakter schets maken, want dat werkt toch niet. Ik leer je vanzelf wel kennen door met je te praten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vanpruisen, 47 jaar · Waddinxveen
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en .........
Laineyhey, 48 jaar · Lelystad
Een man die echt geïnteresseerd is in mij, iemand die niet met me gaat spelen, maar me in plaats daarvan laat voelen dat
Burraasustada, 47 jaar · Zwolle
Discreet willen en kunnen zijn, het niet erg vinden dat er niet goed nederlands gesproken word
Zatentaai, 47 jaar · Nootdorp
Ik zoek een man die zo nu en dan mijn behoeftes op ALLE manieren kan bevredigen. Leeftijd maakt mij niet uit en het maakt me ook
Ananananas, 45 jaar · Gemonde
Open, niet verlegen, maar ook geen haantje de voorste.
VahLeyrieh, 48 jaar · Emmeloord
Ik zou graag een man willen ontmoeten. Wie zou mijn eerste date zijn ...? Knuffels en kussen. Valerie