Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!
U bent een beschaafde man met een positieve kijk op de wereld. U vind het heerlijk om er op uit te trekken maar ook in een huiselijke omgeving kunt u zich uitstekend vermaken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FabienneCheers, 45 jaar · Genk
Lekkere dominante mannen; ( waar mijn moeder mij altijd voor gewaarschuwd heeft) Geile vrouwen die genieten van lekkere
Henneke, 49 jaar · Bommershoven
Een man om samen plezier te maken, op alle vlakken. Het mag dan ook oppervlakkig klinken maar ik zou het appreciëren
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.
Sweetttalice, 46 jaar · Nibbixwoud
Op onze leeftijd kunnen we nog steeds ten volle genieten en dat zullen we samen doen. Er kan wat spanning en avontuur zijn,
Verlegen013, 47 jaar · Tilburg
Graag discretie vereist. Er staat voor mij behoorlijk wat op het spel dus hopelijk kun je dit begrijpen. Heb je interesse
Hatty, 48 jaar · Antwerpen
Je weet in ieder geval zeker dat je op vrouwen valt :p en verder zien we wel hoe het balletje gaat rollen als we elkaar beter gaan