Een knappe kerel die actief is in seks. Wie wil dat ik zijn neukmaatje ben en die mij veel plezier kan schenken als we seks hebben. Graag een goed voorspel, orale en anale seks. Voor elke standjes in bed. Dominant en onderdanig!
Alleen de beste dingen gaan op mijn manier en het beste is om bij de man te zijn waar ik veel van houd. Dus laten we dit doen en samen een leuke tijd beleven.
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Ik zoek een eerlijke en vrolijke man, dat ook een eigen sociale leven leidt. Ik hou wel van een beetje ruimte en hoef niet meteen heel de dag op elkaars lip te zitten. Verder geen jaloerse type en een beetje gek mag ook wel, zolang u mij aan het lachen krijgt, zit het wel goed. Groetjes. :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NakedKingdom, 48 jaar · Hakendover
Ik ben op zoek naar iemand die van tedere seks houdt en die graag geniet van een vrouw. Ik wil een grote lul in me voelen en ik hou
Saqui, 46 jaar · Dordrecht
Je bent iemand die mij uit de put kan halen,
LinCLin, 46 jaar · Zeewolde
Een echte vriend, een maatje ongeacht wat er gebeurt en ik wil ontdekken of jij en ik iets moois kunnen laten gebeuren. Dat
DeMeer, 49 jaar · Emmeloord
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf.
Imelda71, 47 jaar · Maarsbergen
Ik hou van sexy mannen. Mannen die iets uitstralen. Je bent misschien een beetje arrogant, dat vind ik een goede zaak! Maar
Au Drey, 45 jaar · Antwerpen
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op