Een knappe kerel die actief is in seks. Wie wil dat ik zijn neukmaatje ben en die mij veel plezier kan schenken als we seks hebben. Graag een goed voorspel, orale en anale seks. Voor elke standjes in bed. Dominant en onderdanig!
Ik zoek een eerlijke en vrolijke man, dat ook een eigen sociale leven leidt. Ik hou wel van een beetje ruimte en hoef niet meteen heel de dag op elkaars lip te zitten. Verder geen jaloerse type en een beetje gek mag ook wel, zolang u mij aan het lachen krijgt, zit het wel goed. Groetjes. :-)
Je houdt uiteraard van een vollere dame, zou me graag willen verwennen en me wel een paar hoekjes van de kamer willen laten zien. Heerlijk toch, elkaar laten genieten onder een parasolletje in de tuin, of in de sauna misschien, in een bubbelbad of misschien wel in een pashokje. Kom maar van me genieten en