Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk moet jij ook zin hebben in een gezellige date met mij.
Op zoek naar een discrete spannende date, respect hebbende voor elkaar en er een leuke gezellige tijd van maken. Dat is wat voor mij heel erg belangrijk is en hoop natuurlijk ook voor de man die ik zoek. Kortom gewoon lekker lol hebben!
Ik zoek een man die met mij naar de horizon kijkt en gewoon geniet van de koele wind en de hitte die je lichaam raakt. Ik zoek een man die bereid is mijn rug lekker te masseren en gewoon mijn rug streelt. Kun je dat alsjeblieft voor mij doen, mijn sterke man?
Man met normen, waarden en respect. Kinderen krijgen moet niet jouw prioriteit zijn, maar samen leuke dingen doen en elkaar beste vrienden zijn in alles is wat ik van jou vraag.
Een knappe kerel die actief is in seks. Wie wil dat ik zijn neukmaatje ben en die mij veel plezier kan schenken als we seks hebben. Graag een goed voorspel, orale en anale seks. Voor elke standjes in bed. Dominant en onderdanig!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Newife33, 46 jaar · Ramsel
Widddad, 49 jaar · Heerenveen
Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer
StuningEve, 45 jaar · Kessel
Een echte man. Ongetwijfeld is meer dan een mens , vol zwakheden maar ook oneindig veel goede dingen. Hij is geen 'blauwe prins'
Miielaniie, 46 jaar · Heveadorp
Je bent serieus en denkt ook na over een relatie. En je bericht mij niet alleen om met mijn gevoelens te spelen. Ik verzeker
Mink197104, 46 jaar · Tollebeek
Iemand die begrip heeft dat je mijn hart nooit volledig kan krijgen. Tenzij ik natuurlijk helemaal in love raak met je. Een
SexyMarisa, 47 jaar · Toornwerd
Als ik seks in mijn hoofd heb dan ben ik niet te stoppen! Ik wil het hele pakket en daar zou ik hier graag een man voor willen vinden.