Ik wil gewoon een man die me accepteert voor wie ik ben. tegenwoordig zijn veel jongens geen leugenaars, maar sommigen zijn ook aardig. Ik wil gewoon zeker weten of ik een goede vriendschap of meer wil. eerlijk en loyaal en klaar om mij te accepteren.
Je bent een vlotte man die open staat om een seksvriendin te vinden. Je bent knap, eigenzinnig en grappig. Je bent ook erg gevend als het op seks aankomt. Je laat nooit een dame zomaar onbevredigd achter!
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?