Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat , maar als je dat niets vind dan mag je ook thuis blijven van mij. Zolang dat we samen een leuke band hebben
Laat mij weer als een echte geliefde vrouw voelen die gelukkig is in haar dagelijkse leven. Verwacht niet dat ik meteen in het diepe zal springen, maar als jij het waard bent, dan zal ik jou zeker niet te lang laten wachten op mijn liefde...
So Sexy Dana, 46 jaar · Erpe
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Donkerblond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Het gaat me om de seks maar als jij zou willen dat ik zorg voor een romantisch diner is het ook goed. Ik sta voor alles open en dat is genieten. Ik wil die heerlijke tijd mee maken met jou samen!
Single en alleen, is dat ook voor jou zo en wil je graag fijn gezelschap? Ik weet zeker dat we er samen uit gaan komen. Dat is het beste gevoel ooit kan ik je zeggen. En weet zeker dat we er voor gaan samen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jane , 48 jaar · Assendelft
Ik heb een man nodig die mij kan helpen, mij blij weet te maken en mij natuurlijk in alle mogelijke manieren kan plezieren!
Quirr-ine, 49 jaar · Hoeleden
Je bent een heer en je neemt me mee voor een leuk gesprek met koffie op een dag!
AGNEXTLOVE, 49 jaar · Deurne
Vriendelijk, open, eerlijk. Gewoon een goede man. Klinkt heel makkelijk, maar geloof mij maar, daar is niks makkelijks
Lonelyangel, 46 jaar · Kaatsheuvel
Ik zoek eigenlijk heel simpel een leuke en lieve man die mij goed kan behandelen en die een echte vriend voor mij kan zijn.
Nylaahh4u, 46 jaar · Vlierden
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan.
-Libby, 46 jaar · Genk
Ik wil iemand die me bij al mijn inspanningen ondersteunt en me aanmoedigt, maar ook enthousiast wordt als ik ergens enthousiast