Je vind het niet erg dat ik altijd heb gesport en dat ik dus ook nu nog elke dag even ga sporten. misschien dat je met me mee gaat , maar als je dat niets vind dan mag je ook thuis blijven van mij. Zolang dat we samen een leuke band hebben
Ik zoek een leuke, vrolijk en romantische type. Iemand die mij omver kan blazen met zijn karakter en een leuke uitstraling heeft. Een beetje gevoel voor humor hebben is ook wel op z'n plaats.
Zodra je me vraagt wat mijn gevoelens voor jou zijn en wat ik voor je voel zal ik eerlijk tegen je zijn en zeggen dat ik je leuk vind. Mijn antwoord komt heel snel en ik zal het zo goed mogelijk onder woorden brengen.
Je hebt veel zelfvertrouwen en wil me daar iets van geven. Je doet je best voor mij en natuurlijk ook voor jezelf. We maken allemaal fouten daar zijn we mensen voor. Er is niets dat ik erger vind dan tegen elkaar liegen. Bewaren we het mooie moment voor elkaar.
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken. Wat wil jij? En heb je een heel goed gevoel voor humor, ik hou van jongens die me aan het lachen kunnen maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MarJoLein69, 48 jaar · Hendrieken
Een begin maken is het halve werk en als wij een goed gesprek kunnen opstarten is er misschien van alles mogelijk. De tijd zal
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.
New Wave, 47 jaar · Lelystad
Zullen we op ontdekking gaan en zien wat er voor ons in zit? Met name in bed kan het wel eens heel erg lekker uitpakken. Denk je
Jayna, 46 jaar · Bergen op Zoom
Zelf ben ik inmiddels ook gescheiden. Ik voel me niet eenzaam maar heb wel behoefte om af en toe in iemand zijn armen te kruipen.
Morgaann, 45 jaar · Ingber
Ik hoop dat je alles zult doen om me hier te bevredigen. Ik weet zeker dat dit geweldig voor ons zal zijn. Ben je klaar om binnenkort
Jah Liisa, 48 jaar · Sambeek
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben!