Sorry, die eerste stap zal van jou moeten komen. Niet omdat ik verlegen ben, maar ik ben wel een beetje ouderwets ingesteld en vind dat de man die eerste stap moet zetten ;-) Ben jij lekker ouderwets galant? Daar hou ik van.
Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel zijn. Een man die getrouwd is of al een relatie heeft die hoeven echt niet te reageren. De rest wil ik je graag privé vertellen als je het goed vind.
Je bent een zeer welgemanierde en goed opgeleide man die ook op zoek is en neemt de tijd om de juiste vrouw te leren kennen. Ik vind het niet erg als we veel praten, omdat dat zou helpen vertrouwen op te bouwen met elkaar. Ik wil dat je dat voor mij kunt doen.
Jij bent gepassioneerd, net als ik onstuimig en op zoek naar grenzen, maar altijd met niveau en diepgang. Je bent in staat te geven én te nemen, te krijgen én te ontvangen. Kortom: je luistert niet alleen naar het lichaam van de ander, maar zeker ook naar je eigen lichaam