Ben jij iemand met dezelfde interesses als ik en ook op zoek naar een metgezel? Kun je zelf ook niet langer meer alleen zijn en zou je het leuk vinden om samen dingen te ondernemen?
Je hebt veel zelfvertrouwen en wil me daar iets van geven. Je doet je best voor mij en natuurlijk ook voor jezelf. We maken allemaal fouten daar zijn we mensen voor. Er is niets dat ik erger vind dan tegen elkaar liegen. Bewaren we het mooie moment voor elkaar.
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor een huishoudelijke klus draai je je handen niet om. Misschien kun je zelf meer vertellen aan me?
Humor en lol maken horen zeker bij mij, ik denk dat ik dat in een klik met jou nog het meest belangrijke vind.Liefde is niet iemand die aan al je wensen voldoet maar iemand waarvoor je wensen laat vallen. Ik wil dit heel graag voor je doen, ik hoop jij ook voor mij
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.
IngeV, 47 jaar · Susteren
volgt
Justme47, 45 jaar · Strijtem
Een man die als het even kan net zoals mij vrijgezel is. Dat kan zijn gescheiden, weduwe, maakt niet uit wat jouw verleden is,
JustIndy, 48 jaar · Westervelde
Ik ben hier omdat ik iemand zoek die bij mij wil zijn en een relatie wil aangaan. Ben jij de ware voor mij? Laten we dan vandaag
Oostersebrit, 45 jaar · Oosterhout
LovelyRosy, 49 jaar · Veenhuizen
Ik zoek iemand die niet gebonden is aan iemand en die me kan neuken wanneer ik dat wil. Iemand die zijn talent aan mij zal tonen