Een leuke kerel waar ik mee kan lachen en huilen, iemand waar je op kan bouwen. Huidskleur heb ik geen voorkeur voor, wel iemand die er niet slecht uitziet en een gezonde portie humor bezit. Misschien ook een kerel die sportief is aangelegd net als ik.
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Niet gelijk gaan pushen om een relatie te hebben maar wel meer zijn dan een gewone vriend. Ik weet niet of je het een zielsverwant kan noemen, zo zweverig ben ik eigenlijk niet en wil ik ook niet zijn. Laat ons maar met de twee voetjes op de grond blijven, dan zien we ook wat er om ons heen gebeurt.
U bent opzoek naar een vrouw, en neemt de tijd om elkaar wat beter te leren kennen. U bent een man die zichzelf ook vermaakt, maar ook veel dingen samen wil doen.