Heb jij zin om mij eens lekker aan te pakken in het bos of een andere plek waar de mogelijkheid is om gepakt te worden? Ik laat me niet stoppen want ik ben al nat als ik er aan denk. Jij ook? ;)
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken. Wat wil jij? En heb je een heel goed gevoel voor humor, ik hou van jongens die me aan het lachen kunnen maken.
Als jij geïnteresseerd bent in een serieuze relatie met een vrouw als ik, laten we dan kijken of we een goede match hebben. Ik ben serieus en ik hoop dat je geen spelletjes met me speelt. Ik heb een eerlijke man nodig.
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Merry00, 45 jaar · Bavel
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook
Aalsterweg, 48 jaar · Aalst
Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt
Swiffeltje, 45 jaar · Apeldoorn
Man of vrouw maakt niet uit als het maar klikt en eerlijk bent. Eerlijk duurt het langst. Wie weet hebben wij dan wel een spannende
Bella4ever, 46 jaar · Almere
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt.
Carpediemke, 45 jaar · Roeselare
wat levenskennis hebben
Droomster, 48 jaar · 's-Hertogenbosch
Gewoon via mail elkaar beter leren kennen.Later zien we wel verder kus.