Heb jij zin om mij eens lekker aan te pakken in het bos of een andere plek waar de mogelijkheid is om gepakt te worden? Ik laat me niet stoppen want ik ben al nat als ik er aan denk. Jij ook? ;)
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat het me snel weten en dan gaan we samen de omgeving onveilig maken.
Ik wil de man van mijn dromen ontmoeten. En ik kan je vertellen dat het echt heel leuk gaat worden. We doen wat we zo leuk vinden en dat is het enige dat telt.
Graag een man die gescheiden of vrijgezel is. Als je kinderen hebt heb ik daar geen bezwaar tegen. Je hebt een vrij open en eerlijk karakter, gezellig in omgang. Ben je een roker of een drinker? Geen probleem zolang je het maar onder controle hebt dan heb ook er geen moeite mee. Geen seksverslaafde of engerd