Je houdt uiteraard van een vollere dame, zou me graag willen verwennen en me wel een paar hoekjes van de kamer willen laten zien. Heerlijk toch, elkaar laten genieten onder een parasolletje in de tuin, of in de sauna misschien, in een bubbelbad of misschien wel in een pashokje. Kom maar van me genieten en je begrijpt wel waarom ik zo 'vol' ben van mezelf...
Heb jij zin om mij eens kennis te laten maken met de omgeving, of om samen een filmpje te pikken na een heerlijke etentje? Laat het me snel weten en dan gaan we samen de omgeving onveilig maken.
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier zijn om een snelle wip te scoren die mogen verder zoeken, ik wil wel ietsjes meer dan dat als het even kan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Simone19680504, 49 jaar · Gellik
Openheid, gezelligheid en leuke dingen doen samen zijn steekwoorden die ik in de ander hoop tegen te komen en die je ook van
Xx Gwen , 48 jaar · Goirle
Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt.
-Vnss-, 47 jaar · Breskens
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil Een intelligente man is ook mijn type.
Tiiiaa, 48 jaar · Woerden
Een man in me leven die er voor me is. Waar ik seks mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen. Maar seks is eigenlijk wel het allerbelangrijkste
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door
Geco, 47 jaar · Blijham
Mocht je nu denken, dat zoek ik. Geweldig dan kan je gewoon gelijk de koe bij de hoorns pakken. Ik ben niet ingewikkeld maar