Jij bent erg in voor seks en je kan maar beter voorbereid zijn als ik jou bij mij uit zou nodigen. Jij bent naar hetzelfde op zoek als ik, dus dat mag geen probleem zijn.
Je moet gepassioneerd zijn over het leven en een goede luisteraar zijn. Je moet weten hoe je voor jezelf en de mensen om je heen moet zorgen. En ik vind het ook belangrijk dat je netjes en opgeruimd bent.
Je houdt uiteraard van een vollere dame, zou me graag willen verwennen en me wel een paar hoekjes van de kamer willen laten zien. Heerlijk toch, elkaar laten genieten onder een parasolletje in de tuin, of in de sauna misschien, in een bubbelbad of misschien wel in een pashokje. Kom maar van me genieten en
Ik vind het lastig om iemand te beschrijven, want soms dan is het echt zo dat tegenpolen elkaar aantrekken. Dus ik ben benieuwd hoe jij het gesprek zou willen starten?
Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander. Dus vooraf is het wel zo handig denk ik om te bespreken wat je allebei zoekt. Liefs F.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlackkissSingle, 45 jaar · Amsterdam
volgt
Weelderig, 47 jaar · Den Haag
Joske 220, 47 jaar · Brugge
-Volgt
PeTRa, 48 jaar · Utrecht
Knap, lief, attent, draagt mij op handen...... Too perfect to be true! Jij bent vooral jezelf en als het goed is valt de klik
Amy100, 48 jaar · Akkrum
Als je mij maar weet te verwennen dan komen wij al een heel eind hoor! Ik zou het wel fijn vinden als jij single bent maar ben jij
DanieWants, 48 jaar · Haacht
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen