Dat vervelen en niks te doen hebben dat ken jij wel. Ok niet dat jij eelt zit te kweken op de bank, maar altijd maar alleen alles doen. Je kent het wel, het bekende riedeltje waar iedereen het altijd maar over heeft. Ik kan de auto zo starten, je zegt het maar.
Hey lekkere prooi van mij, probeer maar niet weg te rennen want ik vang jou toch wel ;-) Jij bent iemand die niet snel uit mijn klauwen ontsnapt. Al is het maar voor een nacht! Liever nog geen vaste relatie, daar ben ik nog niet klaar voor. Een eendagsvlieg is waar ik naar op zoek ben, voor de spannende uurtjes
Ik zoek een leuke, vrolijk en romantische type. Iemand die mij omver kan blazen met zijn karakter en een leuke uitstraling heeft. Een beetje gevoel voor humor hebben is ook wel op z'n plaats.
Zoek naar iemand om mijn leven mee te delen. Mijn beste vrienden zouden me omschrijven als relaxed, houdt van lachen, zorgzaam, betrouwbaar, en gemakkelijk om mee te praten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Fauneh, 47 jaar · Tiendeveen
Ik zou een kerel willen ontmoeten die, net als mij, ook van de natuur houdt. Die ook van enige spanning houdt en van een huisdier
HeleenDeg, 47 jaar · Lochem
Ervaren man die mij kan laten klaarkomen en squirten. Doe me een voorstel!
IkBenMireille, 46 jaar · Emmen
Wil een nieuwe en spannende erotische ervaringen beleven met een ervaren man die mij nog wat bij kan leren.
Robinsweet, 46 jaar · Nieuwkuijk
Zolang je me aan het lachen kunt maken, geestig, lief en liefhebbend, kunnen we misschien samen tijd doorbrengen en van elkaar
Pettycoat, 48 jaar · Hasselt
Ik wil gewoon genieten met een man die ABSOLUUT niet vies is van seks zodat we samen gezellige en stoute avonden kunnen hebben.
Cmeron-, 47 jaar · Loenersloot
Eerst gaan voor een vriendschap en daarna verder gaan is mijn idee erbij. Ik weet dat een goede start een must is. Wij zorgen