Misschien ben jij wel die persoon? Het zou toch wel heel leuk zijn als we samen iets op kunnen bouwen en dat we dan de hele regio leren kennen want ik verdwaal nog bijna onderweg naar de supermarkt.
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn is het leuk als je goed met elkaar kan praten en elkaar inspireert... en verder moet het dan vanzelf gaan he..
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke manier. Dan kan het altijd bloeien!
Ik zoek een man die met mij naar de horizon kijkt en gewoon geniet van de koele wind en de hitte die je lichaam raakt. Ik zoek een man die bereid is mijn rug lekker te masseren en gewoon mijn rug streelt. Kun je dat alsjeblieft voor mij doen, mijn sterke man?
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Judy1972, 45 jaar · Elsloo
Je zult op elk moment seks met me hebben en kan me zoveel mogelijk klaar laten komen en zo lang als ik wil! Maar jij moet ook zeker
Zachtefleur, 49 jaar · Sint-Pieters-Voeren
Nu nog een man waar ik dit mee kan delen. Ik wil graag daten en kijken wat er uit voort komt. Ik heb geen haast en wil alles rustig
SandraZ, 48 jaar · Brugge
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie.
WendyZomeren, 49 jaar · Someren
Ik val op stoere, maar verzorgende mannen. Ik vind het bijvoorbeeld heerlijk als een man voor me kookt (hint)
OfficeLady0, 49 jaar · Meppel
Ik zoek een serieuze en stabiele man, die sterk in zijn schoenen staat en open staat voor een serieuze relatie met mij! ;)
Yvonnezoekt, 46 jaar · Roermond
Ben jij gezellig.. goed verzorgt..veel humor..lief.. modebewust..je woordje klaar.. Dan wie weet...........een leuke