Is het je nooit opgevallen dan? Dat als je verliefd word en gelijk iedere dag bij elkaar bent dat het dan fout gaat. Ik wil dat niet meer mee maken want dat heeft me echt heel erg veel verdriet gedaan. Er is ook niks mis mee om rustig aan elkaar te wennen toch?
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn is het leuk als je goed met elkaar kan praten en elkaar inspireert... en verder moet het dan vanzelf gaan he..
Jij bent gewoon iemand die mij wel ziet zitten. Ik ga hier geen karakter schets maken, want dat werkt toch niet. Ik leer je vanzelf wel kennen door met je te praten.